SON DAKİKA!

TIRDEF Kültür ve Sanat Günleri Haziran’da

Konuyla ilgili olarak bilgi veren TIRDEF Baskan Vekili Haldun Domaç, “Mart ayinda yapmayi planladigimiz 1.Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri için 27-28 Mart tarihlerinde Mecidiyeköy Kültür Merkezi’ni rezerve ettik.


Ancak etkinligin yapilacagi yerin yaninda bulunan Ali Sami Yen stadinda gerçeklesen Galatasaray- Fenerbahçe arasindaki maç yüzünden bu tarihi ertelemek zorunda kaldik. Ardindan Nisan ayinda da Giresun Günleri nedeniyle ileri bir tarihe birakmak zorunda kaldik. Bu tarih TIRDEF Yönetimin Kurulu tarafindan 12-13 Hazirana olarak belirlendi.

 


 

Bu iki güne Tirebolu ve Giresun kültürüne uygun birçok faaliyeti sigdiracagiz, Istanbul’da yasayan hemserilerimizle bulusup, kaynasma firsati olusturacagiz, Etkinligimizi okullar tatil olmadan yapacagimiz için mutluyuz, Basta Giresunlular ve Tirebolular olmak üzere herkesi etkinligimize bekliyoruz” dedi.

1.Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri’nde Giresun türkülerinden olusan bir konser, halk oyunlari gösterileri, Tirebolu ve Giresunlu sanatçilarin resim ve fotograf sergisi ile yöresel kiyafet ve yiyeceklerin sergilenecegi etkinlikler yapilacagi bilgisine ulasildi.


TIRDEF Yönetim Kurulu tarafindan yapilan açiklamada, etkinliklerin tüm hemserilerine açik oldugu ve katkida bulunmak isteyenlerin TIRDEF‘e müracaat etmeleri gerektigi belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.