GÖRELE

GÖRELE’YE BAHAR GELDİ

Giresun’un Görele ilçesinde Bahar çalışmaları başladı. Bu kapsamda ilçe belediyesi Park Bahçe ve Yol kenarlarını mevsim çiçekleri ile donattı.

Çevre odaklı hizmet anlayışı ile hizmetlerine devam ettiklerini söyleyen Görele Belediye Başkanı Mimar Ertuğrul Melikoğlu, ilçenin temizlik ve düzeni kadar yeşil çevrenin de çok önemli olduğunu söyledi.

goreleyebahargeldi

Ekimi yapılan ve yapılacak olan tüm bahçe çiçeklerini, Karadeniz iklimine uyum sağlayacak tür ve çeşitlerden seçtiklerini belirten Mimar Ertuğrul Melikoğlu, “İlçe genelinde devam eden, bahar hazırlıkları kapsamın da çevre düzenlemesi ve kent estetiğine katkıda bulunması için, park, bahçe, refüj ve yeşil alanları güzel çiçeklerle donatmaya başladık. İlçemizin düzen ve temizliğine ne derece önem veriyorsak estetiğini de bir o kadar önemsiyoruz. Çiçeklendirme çalışmaları sonrası, rengârenk çiçekler Görele mizin güzelliğine ayrı bir güzellik katacaktır.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.