SON DAKİKA!

Hasan Ali Tütücü;25-30 Kisi Aday Adayi Olur

 

AK Parti Giresun Il Baskan Vekili Hasan Ali Tütüncü, kentte 25-30 kisinin milletvekili aday adayi olarak kendilerine basvuruda bulunmasini beklediklerini söyledi.
Tütüncü, düzenledigi basin toplantisinda, AK Parti teskilatlarinda milletvekilligi aday adayligi için istifa etme süresinin 15 Ocak tarihinde sona erdigini animsatti.

Giresun da, il baskani Mehmet Geldi nin de aralarinda bulundugu 6 ismin teskilatlardaki görevlerinden milletvekilligi aday adayligi için istifa ettigini açiklayan Tütüncü, tüm aday adaylarina teskilat olarak gereken destegi vereceklerini kaydetti.

Giresun da 25-30 civarinda kisinin milletvekili aday adayinin kendilerine basvuruda bulunmasini beklediklerini ifade eden Tütüncü, “Partimize Giresun dan yogun talep bulunmakta. Su an kamuoyunda aday adayi olarak 50 inin üzerinde isim gündemde. Ancak biz bu kisilerin tamaminin basvuruda bulunacagina inanmiyoruz. 25-30 civarinda kisinin resmi olarak basvuruda bulunacagini tahmin ediyoruz.” dedi. Henüz basvuru sürecinin baslamadigini animsatan Tütüncü, süreçle birlikte aday olmak isteyenlerin net olarak ortaya çikacagini sözlerin ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.