SON DAKİKA!

HASAN ÇAKIRMELİKOĞLU DESTEK TURUNDA

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu tekrar aday olduğu ve 4 Mayıs’ta yapılacak olan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) meslek grupları seçimleri için Dereli ilçesinde oda üyeleri ve esnafları ziyaret ederek destek istedi.

Beraberinde Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Anaforoğlu ve üyeler ile esnafları tek tek gezen Hasan Çakırmelikoğlu’na esnaflar tatlı ikram ederken, Hasan Çakırmelikoğlu ise zihinsel engelli küçük bir çocuğun market alışverişini karşıladı. Gezinin sonunda Dereli Belediye Başkanı K. Zeki Şenlikoğlu’nu ziyaret eden Hasan Çakırmelikoğlu geziyi değerlendirdi.

“Dereli benim için hassas bir ilçe ve benim ticarete ilk adımımı atmış olduğum ilçe” diyen Hasan Çakırmelikoğlu “Bu yüzden toplu seçim gezimizin startını buradan verdim. Üyelerimizden ve esnaflarımızdan çok büyük ilgi ve teveccüh gördüm. Dereli halkımıza çok teşekkür ediyorum. Gördük ki çalışmalarımız başarı ile beraber kabullenilmiş. Üyelerimizden büyük bir destek gördük. Çok mutluyuz ve başarı ile bu seçimi atlatacağız” dedi.

Dereli Belediye Başkanı K. Zeki Şenlikoğlu ise “Sayın başkanımızın önceki yönetimi gayet başarılıydı. Yeni oluşturacağı yönetim ile aynı başarıyı tekrar yakalayacağını ve hizmetlerini sürdüreceğini düşünüyorum. Benim oyum yok ama Giresun’a başarılı hizmeti verecek bir yönetimin gelmesini önemsiyoruz. Bu açıdan başkanımızın bu ziyaretini çok önemli buluyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.