SON DAKİKA!

HEKİM SÜT SATIŞ REYONU HİZMETE AÇILDI

Giresun’da faaliyetlerine devam eden Hekim Holding Kuruluşu Hekim Süt Ürünleri A. Ş. Fabrika girişine ürün satış reyonu açtı.

Hekim Holding bünyesinde Giresun’da faaliyet gösteren Hekim Süt A.Ş Satış ve Tanıtım Reyonu hizmet vermeye başladı.

Hekim Süt A.Ş Genel Koordinatörü İsmail Yaşar, bugün bir basın toplantısı düzenleyerek gazetecilere hizmete giren Satış ve Tanıtım Reyonu hakkında bilgiler verdi. İsmail Yaşar, ” Giresun Hekim Süt olarak yeni çalışmalarımız kapsamında Satış ve Tanıtım Reyonumuzu hizmete yeniden açtık. Burdaki ilk amacımız tüketicimizin beklentisini daha yakın görmek. Halkımıza daha yakın olarak öneri ve isteklerini öğrenmek istiyoruz. Tüketicimize günlük, doğal ve sağlıklı ürünleri yerinde, ilk elden ulaştırmayı düşünüyoruz. Bunu da en uygun fiyatlarda uygun bir şekilde sunacağız” dedi.

Satış ve Tanıtım Reyonu’nun aynı zamanda şehrimizin tanıtımına da katkısı olacağını belirten İsmail Yaşar, ” Düzenlediğimiz anket formlarımızla da beraber buraya gelen müşterilerimizin görüşlerini alarak ürünlerimizin tadı, kalitesi ve bizde görmek istedikleri ürünler hakkında da bilgi toplamış oluyoruz. Bu anket sayesinde de tüketicimiz de ürünler hakkında bilinçlenip bilgi sahibi olmuş oluyorlar. Şuanda ilk aşamadayız. İlerleyen zamanlarda yeni ürünlerimizin de yer alacağı daha kapsamlı bir Satış ve Tanıtım Reyonu açmayı planlıyoruz. Satış ve tanıtım reyonumuz şehrimize ve halkımıza hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

Ürün yelpazesi hakkında da bilgiler veren Hekim Süt A.Ş Genel Koordinatörü İsmail Yaşar, “Şuan burada mevcut 10 kalem ürünümüz var. Yöresel Lir Peyniri, Dil Peyniri ve Örgü peynirimiz var. İlave ettiğimiz.250, 400, 500 ve 1000 gram şeklinde kaşar peynirlerimiz var. İlave olarak 700 gram’lık kaşar peyniri de ekleyeceğiz. 500 ve 800 gram peynirimiz var, yakında zamanda 1000 gramlık ürünümüzü reyonumuza koyacağız. Süzme yoğurt ve tereyağımız ile bütün halkımızın hizmetin de olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.