SON DAKİKA!

Hikmet Okuyar in Hayalleri Gerçek Oluyor

ALUCRA SEVDASI  / Hikmet OKUYAR
 
 Çok büyük hayellerimden biri daha gerçeklesiyor.
 
Alucra Türküsü isimli çok meshur eserim ile seslendirdigim, Boyluca Köyünde Törenimiz Var.. diyerek sekillendiridigim; Fevzi Çakmak siperlerinde, Arda Bogazi nda, Peksimet Tepesi nde Karabörk Meydani nda dillendirdigim Alucra Sevdasi çok kisa zamanda yayin hayatina girecek.


Çok saygin isimlerle paylastigim gibi bu eseri ayni isimle Alucra Gençlik Komitesi yayinlasin; Alucralilar Vakfi, Alucra Dernekler Birligi basta olmak üzere Köy Dernekleri de Muhtarlar Ögretmenler, STK Yöneticileri, Din Görevlileri, Alucrali Asik, Ozan, Sair, Siir Yorumcusu, Ressam, Karikatürist, Fotografçi, Saz ve Ses Sanatçisi özel yetenekli canlarimiz da maddi olarak degil manevi olarak tanitim bilgileriyle Alucra Sevdasi Yayin Kuruluna destek verip Alucra Sevdasi coskusunu paylasabilirler.

Alucra Sevdasi para ile satilmaz diyerek baslattigimiz gönül dostlugu Alucra Sevdasi ortak paydasinda yeniden sekillensin kökleri derinlere insin dallari göklere uzansin istiyorum.

Alucra Sevdasi kim tarafindan yayinlanirsa yayinlansin ALUCRA SEVDASI PARA ILE SATILMAZ ilkesiyle sanatseverlerin istifadesine arz edileceginden fikir babasi olarak Alucra Sevdasi isimli eserin yayini beni ziyadesiyle mutlu edecektir.   
 
Alucra Türküsü isimli meshur eserimde de seslendirdigim gibi..
………
Köklüce de dedim diyecegimi,
Önceden bilirim, duyacagimi,
Her sartina pesin uyacagimi..
Bildirsem Alucra Sevdasi olur.
                             ………
 
Mutlaka olacak. Belki 60-70 sayfa olacak benim yazdiklarim. Alucra Sevdasi para ile satilmaz diyerek..Alucra Sevdasi ile Alucra güzelliginde..Daha iyisini biz yapariz dilenlere de yeni ufukar diliyorum Sebingülü sunumlarimla Siir Yüklü duygularla.
 
Hikmet OKUYAR

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.