Uncategorized

Nuri Kabatas Trabzon dan Aday Adayi

Trabzon Valiligi Özel Kalem Müdürü Nuri Kabatas, yaklasik 18 aydir sürdürdügü özel kalem müdürlügü görevinden istifa ederek AK Parti’den milletvekili aday adayi oldu. Basbakan Recep Tayyip Erdogan’in birçok konusmasinda gençleri siyasete davet etmesi, Türkiye’nin gelecegini gördügü gençlere AK Parti içinde siyaset yapma firsati vermesi ve Kabatas’in bulundugu görevler sonucunda genç yasina ragmen bürokraside önemli bir tecrübe birikimi elde etmesi milletvekilligi yolunda önünün açik oldugu yönünde yorumlaniyor.


Nuri Kabatas Kimdir?

Nuri Kabatas, 1978 yilinda Görele’de dogdu. Sirasiyla Görele Belediye Baskanligi Özel Kalem Müdürü, Ankara Altindag Belediye Baskanligi Özel Kalem Müdürü, Trabzon Merkez Ilçe Nüfus Müdürlügü’nde Veri Hazirlama Kontrol Isletmeni ve son olarak ise Trabzon Valiligi Özel Kalem Müdürü görevlerinde bulundu. Ankara Altindag Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Trabzon Valiligi Özel Kalem Müdürü görevlerini yürütürken basta Cumhurbaskani Abdullah Gül ve Basbakan Recep Tayyip Erdogan olmak üzere birçok bakan ve yabanci devlet adami ile yabanci diplomatik misyonlarin gezilerinin planlanmasi ve agirlanmasini organize eden Nuri Kabatas, birçok uluslararasi, ulusal ve diplomatik toplanti ve gezinin organize edilmesi faaliyetine bizzat katildi.

 

Görelespor, Çavusluspor, Trabzon Yolspor kulüplerinde de futbol oynayan Kabatas, evli ve 3 kiz çocugu babasi.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.