Uncategorized

Ihsan Yüksel Istifa Etti

Merkezi Istanbul’da bulunan Bulancak Dernekler Federasyonu (BUFED) baskani Ihsan Yüksel, 2 dönemdir yürüttügü yönetim kurulu üyeligi ve baskanligindan istifa ettigini açikladi.


Istanbul’da faaliyet gösteren Bulancak Ilçe ve Köy Derneklerini bir araya getirerek 2007 yilinda resmi unvan kazandirarak kisa adi BUFED olan Federasyonda kurucu baskan ve 2 dönem yönetim kurulu baskanligini yürüten Yüksel su ifadelere yer verdi.” Bulancakli derneklerle 2005 yilinda tanistik ve ayni yil içersinde Ilçe ve Köy derneklerimizi bir araya getirerek Bulancak Dernekler Birligini kurduk.


Dernek baskani arkadaslarimizin göstermis oldugu teveccühle baskan seçildik. 2007 yilinda resmi unvanla Bulancak Dernekler Federasyonu ve kisa adi BUFED’i kurup, (kurucu baskanlik dâhil) 3 dönemdir yönetim kurulu baskanligini yürütmekteyim. Islerimin yogunlugu nedeni ile 27 Haziran 2011 tarihinde yönetim kurulu üyeligi ve baskanligindan istifa diyorum. Ilçemizin gelismesi ve kalkinmasi için sosyal, kültürel, ekonomi ve siyasi alanlarda (Bulancak Dernekler Federasyonu Kurucu Baskani olarak) memleketimize olan sevgimizden dolayi üzerimize düsen vazifeyi yerine getirmeye devam edecegim.

 

Federasyon baskanligi dönemimde ilçemiz adina bu güne kadar birçok faaliyetlerde bulunduk, bu çalismalarda bizleri yalniz birakmayan Bulancak Kaymakamligi’na Bulancak Belediye Baskanligi’na Kovanlik Belediye Baskanligi’na, Aydindere Belediye Baskanligi’na Bagcilar Belediye Baskanligi’na, Basinimiza, Siyasi Parti Teskilatlarimiza, Bulancak Bürokrat ve Is adamlarimiza, Bulancak Dernekler Federasyonu Kurucu Baskanlari ve üyelerine, çok degerli Bulancak halkina tesekkür ediyor, bana olan haklarini helal etmelerini saygi ile arz ediyorum” seklinde konustu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.