KEŞAP

İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI ÖDEN; KEŞAP GELİŞİYOR

osmanoden2012

Giresun’un Keşap ilçesinin alt yapı çalışmaları hızla devam ediyor. Giresun İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden Keşap ilçemizde yapılan çalışmaları değerlendirdi.

”Keşap İlçemizdeki Köylerimizin Sanat Yapısı Çalışmalarını Tamamladık”

İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden,2012 yılı Afet ödeneğinden Keşap İlçesi 1. grup Muhtelif Köy Yolları adı altında ihale edilerek çalışmalara başlanan ve yapımı tamamlanan altyapı, sanat yapısı çalışmalarını değerlendirdi.

Giresun İl Genel Meclisi Başkan Osman Öden yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “İlimiz genelinde altyapı ve ulaşım çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Bu bağlamda afetten zarar gören ve Keşap İlçemizde bulunan köylerimizin sanat yapısı çalışmalarını tamamladık. Çalışmalar kapsamında Güneyköyde 10 metre taş duvar, Kayabaşı köyünde 86 metre taş duvar ile 10 metre beton duvar ve 45 metre kutu menfez, Altınpınar köyünde 20 metre taş duvar, Sayca köyünde 22 metre taş duvar ve Alataş-Demirci-Bayrambey grup yolunda 87 metre taş duvar ile 10 metre beton duvar ve 30 metre kutu menfez inşa çalışmalarını tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine sunuldu.”

Meclis Başkanı Öden, “Çalışmalarımıza ve hizmetlerimize devam ediyoruz. Köylerimizin ve mahallelerimizin betonlarını ve sanat yapısı çalışmalarını hızlı ve kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Bu zamana kadar bütün imkanlar dahilin de vatandaşımıza hizmet ettik bundan sonrada hizmet etmeye edeceğiz. Köylerimize yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.