Uncategorized

Ilk Ziyaret Yurtdisinda Giresun Derneginden

Ihsan Incekara NRW Almanya Temsilcisi Köln den Bildiriyor.


Yurtdisinda Giresun Dernegi yönetim kurulu Ali Hamurcuoglu baskanligin da bir süre önce Köln de göreve baslayan Giresun lu hemserimiz Doç. Dr. Ahmet Atilla Dogana bir ziyaret gerçeklestirdi.

 

Ziyarete Yurtdisinda Giresun Dernegi Yönetim Kurulu Baskani Ali Hamurcuoglu, Yurtdisinda Giresun Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi ve NRW Yabancilar Uyum Meclisi Üyesi Ahmet Gürsoy, Yurdisinda Giresun Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi ve Gazetemiz NRW temsilscisi Ihsan Incekara, Yurtdisinda Giresun Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi Baris Gül katildilar.

 

Yurtdisinda Giresun Dernegi Yönetim kurulu baskani Ali Hamurcuoglu göreve yeni baslayan hemserimiz Doç Dr. A.Atilla Dogan a öncelikle basarilar diliyorum, bu vesile ile kendilerine hos geldiniz ziyareti yapma geregi hissettik bizler Giresun da dogup gurbetçi hayati yasayan hemserilerimizin butür önemli görevlere gelmesinden dolayi çok büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.  Basta degerli hemserimiz ve hocamiz Doç. Dr. A. Atilla Dogan olmak üzere bütün hemserilerimizin hizmetinde oldugumuzu bir kez daha sahsim ve yönetim kurulum adina taahhüt ediyorum seklinde konustu.

 

Doç. Dr. A. Atilla Dogan ise yapilan bu ziyaret nedeniyle duydugu memnuniyeti dile getirdi.  

Dogan Anadolu Üniversitesi Açik Ögretim Fakultesi hiç okula gitmeden evlerinden yada ofislerinden isinden gücünden olmadan üniversite okuma firasati verdigini ve bu hizmeti Avrupa bürolari araciligi ile artik gurbetçi vatandaslarimiza da saglandigini söyledi.

hemserimiz Doç. Dr. A. Atilla Dogan kendisine ziyaret ile destek veren Yurtdisinda Giresun Dernegi Yönetim Kuruluna tesekkür ederek her zaman Giresun ve Türk vatandaslarinin yaninda olmaya gayret edecegini her türlü destegi saylayacagini sözlerine ekledi.

 


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.