SON DAKİKA!
giresunpiraziziftardenizyildizi

İYİ Kİ VARSIN DENİZ YILDIZI

Giresun ilinin yardımda yüz akı derneği Deniz Yıldızı 11 Ayın Sultanı Ramazan’da faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Deniz Yıldızı bu kez de Piraziz ilçesinde yardıma muhtaç aileyle iftar edip yardım teslim etti.

giresundenizyildizidernegi

Deniz yıldızı derneğimiz Ramazan dan önce başladığı çalışmalarına Ramazanın son günleri  itibari ile hız kesmeden devam ediyor. İlçelerimizi ve Köylerimizi gezen deniz yıldızı yöneticileri derneğe ulaşamayan ihtiyaç sahibi yaşlıları bizzat ziyaret ederek gıdalarını teslim ediyorlar. Bu anlamda ki çalışmalarına Piraziz ilçesinde devam eden deniz yıldızı Başkanı Emine Acar ve dernek yöneticileri Piraziz Kaymakamı Hüseyin Çam ve Vakıf Müdürü Sonay Çatal ile beraber köyleri dolaşarak hem yaşlılarımızı ziyaret edip hem de Ramazan kumanyalarını dağıttılar.

Günün sonunda iftarlarını ihtiyaç sahibinin evinde açan Dernek Başkanı Emine Acar ve yöneticileri bugün bizlerle birlikte ihtiyaç sahiplerini gezip bizlerle iftar açan başta sayın Kaymakamımız Hüseyin Çam beyefendi ve Vakıf müdüremiz Sonay Çatal hanımefendi ile beraberimizdeki yöneticilerimiz, muhtarlarımıza çok teşekkür ederim dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.