Uncategorized

Kümbette Seminer

 


 


 


 
Kümbet Yaylasi nda Hayvan Sagligi Semineri Düzenlendi


Giresun Memur Isçi ve Köylü Egitim Kültür Dayanisma ve Yardimlasma Dernegi nin (Gimder) Geleneksel Hale Getirdigi Egitim Seminerleri Kapsaminda Bölge Hayvanciligi Masaya Yatirildi


 


 


 


 


 


 


Giresun Memur Isçi ve Köylü Egitim Kültür Dayanisma ve Yardimlasma Dernegi nin (GIMDER) geleneksel hale getirdigi egitim seminerleri kapsaminda bölge hayvanciligi masaya yatirildi.

Kümbet Yaylasi ndaki bölge hayvanciligi basligi altinda verilen seminerde Giresun Veteriner Hekimler Odasi Yönetim Kurulu Baskani Dervis Kara, hazirlamis oldugu slayt gösterileri ile yöre halkini hayvan sagligi konusunda bilgilendirdi.

Islah çalismalari, suni tohumlama, devlet tesvikleri ve ahir bakimi gibi konularda açiklamalarda bulunan Kara, üreticinin merak ettigi konularda da görüslerini sundu.

Soru cevap seklinde devam eden seminer sonrasinda yöre halki dernek yöneticilerine ve Dervis Kara ya memnuniyetlerini dile getirdi.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.