Uncategorized

Yükselen Köyünün Ozan Arif i Var

Trakya Giresunlular Derneginin Organize ettigi Yükselen Köyü Kurnu Yaylasi Senliginde çok sayida misafir ve Yükselen Köylüleri katildi. Dernek Baskani Hasan Ekiz tarafindan aylar öncesinde ilan edilen yayla gezisine ilgi büyüktü.


Yükselen Köyü Kurnu yaylasinda tarihinde ilk defa yapilan yayla senligine Karadenizden, Istanbuldan ve ülke disindan gelen Yükselen köylüleri doyasiya eglendi. Yöresel Sanatcilardan Yavuz Fenerci ve Kadir Fenerci ile türküler, horonlar esliginde eglenen Yükselen köylüleri ve ülkemizin çok önemli Ozanlarindan Arif Sirin in de senlige katilmasiyla çok daha fazla onure olarak güzel bir yayla senligini idrak ettiler.


Ozan Arif i görmek için çevre ilçelerden ve Giresundan gelen misafirler Ozan Arif ile hasret giderip sohbet etme imkanini buldu. Eski Belediye Baskanimiz Ibrahim Biyikçi, MHP Alucra Ilçe Baskani Vehbi Usta ve parti temsilcileri senlige katilan isimler arasindaydi.


Ozan Arifle Resim Çektirme Yarisi;

 


 


 


 


 

Haber Reesimleri :Idris Pamuk

Haber Kaynak     : Kadir Bekiroglu/Alucra Haber


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.