SON DAKİKA!

Okan Yilmaz A Takim da

2009 yilinda Gazetemiz Imtiyaz Sahibi ve Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Giresun Il Temsilcisi Ethem Bakar tarafindan Giiresun da düzenlenen Paletli Yüzme Büyükler Türkiye Sampiyonasi sirasinda kesfedilen Okan Yilmaz geçen süre zarfinda verilen antrenman programi çerçeveinde hazirlandigi 2010 yilinin Ilk müsabakalarinda büyük bir çikis yakaladi.

 

Okan Yilmaz yaristigi 4 müsabakada serisinde 3 birincilik birde 2 cilik aldi. Okan Yilmaz sualti bransi Giresun daki kulübünde olmadigi için Istanbul Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübünde lisansli olarak spor hayatina devam etmekte.

 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar in oglu Ogulcan Bakar da ayni kulübte ayni bransla spor hayatina devam etmekte. Gaziantep müsabakalari öncesi takim arkadaslari ile hava limaninda bir müddet hasret gideren Okan Yilmaz Gaziantep te bulundugu süre içinde Giresunspor kaskolunuda elinden birakmadi.

 


 

Gaziantepte gelen basari sonrasi Okan Yilmaz Istanbul Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübün de A takimina kadar yükseldi ve kulübün 2 numarali erkek sporcusu oldu.

 


 

Gaziantep te havuz ile otel arasinda servis otobüsünde herkes Giresunspor ile tanisti.

 

Haber/Resim: Halil Hanci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.