SPOR

ONUR CAN PİRİ MİLLİ GURUR OLACAK

Giresunspor alt yapısından yetişerek kalesini devralmaya aday olan Onur Can Piri U 19 Milli Takım kadrosuna seçilerek Giresun halkına büyük bir gurur yaşattı.

U19 Milli Takım’ın, 4-8 Şubat 2013 tarihleri arasında İspanya’nın Murcia şehrinde katılacağı La Manga 4-Nation Turnuvası aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyunculardan Giresunsporlu kaleci Onur Can Piri, iddialı hazırlanıyor.

Kaleci Onur Can Piri, Giresun’u ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğini belirtirken, Kaleci Antrenörü İsmail Güney ise çalışmaların umut verici olduğunu söyledi.

Antremanlarda, Onurcan’ın çok istekli ve azimli olduğunu belirten Antrenörü İsmail Güney “Giresun’u ve ülkemiz furbolunu en iyi şekilde temsil edecek bir kalecimiz yetişiyor. Milli takımda sorumluluğunu bilen bir oyuncu olarak çalışmalarını sürdürüyor. Özel olarak çalıştırmakta olduğumuz Onur Can, azimli ve kararlı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.