SON DAKİKA!

PİYADE UZMAN ÇAVUŞ ARİF KILIÇKAYA KALBİNE YENİLDİ

Aslen Giresun’un Şebinkarahisar ilçesi nüfusuna kayıtlı Piyade Uzman Çavuş Arif Kılıçkaya geçirdiği kalp krizi sonucu Bursa’nın Gemlik ilçesinde hayatını kayıp etti.

Bursa’nın Gemlik İlçesi’nde görev yapan 20 yıllık uzman çavuş 43 yaşındaki Arif Kılıçkaya, oğlunu götürdüğü hastanede geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Evli ve iki çocuk babası Arif Kılıçkaya, Gemlik’teki törenin ardından toprağa verildi.

Gemlik Askeri Veteriner Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda görevli piyade uzman çavuş Arif Kılıçkaya, önceki gün birliğinden izin alarak rahatsızlığı bulunan oğlunu Bursa Çekirge’deki askeri hastaneye götürdü. Hastanede rahatsızlanan Arif Kılıçkaya, askeri hastanedeki doktorların ilk müdahalesinin ardından Çekirge Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

Kalp krizi geçirdiği saptanan uzman çavuş Arif Kılıçkaya, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kayıp etti

Evli ve iki çocuk babası Arif Kılıçkaya için Gemlik Merkez Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Arif Kılıçkaya’nın eşi, yakınları, Gemlik Kaymakamı Cahit Işık, İlçe Garnizon Komutanı Kurmay Albay Ersan Kazaz, Gemlik Belediye Başkanvekili  Refik Yılmaz ve Cumhuriyet Başsavcısı Zekeriya Beyazıt ile çok sayıda askeri personel ile vatandaşlar katıldı.

Giresun Şebinkarahisarlı olan ve uzun yıllardır Gemlik’te görev yapan uzman çavuş Arif Kılıçkaya, cenaze töreninin ardından Gemlik Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.