SON DAKİKA!
giresunavukatsabriozturk

SABRİ ÖZTÜRK AK PARTİNİN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Adalet ve Kalkınma Partisi Ak Parti Giresun İl Başkanı Avukat Sabri Öztürk Partisinin 11. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

akpartisabriozturk

Ak Parti Giresun İl Başkanı Sabri Öztürk, “Ak Parti, milletimizin bize emanet etmiş olduğu bu büyük sorumluluğu en ideal şekilde yerine getirmek için yılmadan, yorulmadan, aynı azim ve karalılıkla yoluna devam edecektir.” dedi.

Öztürk, Ak Parti’nin kuruluşunun 11. yıldönümü münasebetiyle mesaj yayımladı. İl Başkanı Öztürk, kuruluşunun 11. yıldönümü kutladıkları Ak Parti’nin, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Hakimiyet, kayıtsız şartsız milletindir’ sözünden hareletle, Anayasanın ‘Siyasi partiler, demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır’ düsturundan yola çıkarak halk iradesi sonucu kurulduğunu vurguladı. Kurulduğu günden buyana Türk halkından büyük destek gören Ak Parti’nin, halkın gösterdiği sevgi ve güven sonucu Türkkiye ile birlikte hızla büyüdüğünü kaydeden Öztürk, “Milletin partisi bugün 11. yılına giriyor. Bunun mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Ak Parti geride bıraktığı 11 yılın, 10’unu millete hizmet ederek geçirdi.AK Parti yoluna kararlılıkla devam edecektir. Milletimi geride kalan 11 yılda Ak Parti’ye büyük destek sağladı. 3 Kasım 2002 seçimlerinde olduğu gibi, geride kalan tüm seçimlerde Ak Parti’ye ‘durmak yok, yola devam’ diyerek, tek başına iktidara getirmiştir. Bu desteklerle hızla büyüyen Ak Parti yoluna kararlılıkla devam edecek.” diye konuştu.

Öztürk, Türkiye’de istikrar ve güven sağlandığında, dürüst ve Çalışkan bir hükümet iktidara geldiğinde nelerin başarıldığının millet tarafından görüldüğüne işaret ederek, şöyle devam etti: “Hedefimiz, Türkiye’yi çok daha ileri, çok daha güçlü, çok daha zengin bir ülke haline getirmek, uluslararası arenada hak ettiği yere çıkarmaktır. Ak Parti, milletimizin bize emanet etmiş olduğu bu büyük sorumluluğu en ideal şekilde yerine getirmek için yılmadan, yorulmadan, aynı azim ve karalılıkla yoluna devam edecektir. Milletimiz bize bu şekilde güvendiği ve destek verdiği sürece, hizmet aşkımız ve azmimiz halkımızın hizmetinde olacaktır. Bu azmimiz, milletimizin yüzünü güldürmek, hak ettiği refah ve mutluluğa ulaştırmak içindir. Yola çıktığımız günden bugüne milletle bütünleşmemiz katlanarak devam etmektedir. Halkımızın umutları büyüdükçe, geleceğe güvenle bakanların sayısı arttıkça, millet iradesini temsil eden Ak Parti de büyüyecektir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.