SON DAKİKA!

Sempatik Baskanimiza Alman Ilgisi

Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu gittigi bütün etkinliklerde güler yüzü ve sempatik tavirlari ile ilgi topluyor. Aksu geçen hafta sonu Almanya Köln’de katildigi bir Giresun dernek gecesinde Köln Erehnfeld Belediye Baskani Josef Wirges ve Köln Büyüksehir Belediye Meclis Üyesi Malik Karaman’in da ilgi odagiydi.

 

Giresun Belediye Baskani olduktan sonra toplumda her kesimden takdir gören Kerim Aksu davetli oldugu etkinliklere vakit ayiriyor ve gittigi her etkinlikte ilgi görüyor. Köln Erehnfeld Belediye Baskani Josef Wirges tescilli bir Türk dostu ve oda sempatik tavirlari ile ilgi gören bir Alman, ayni zamanda Avrupa’da insa edilen en yeni ve en özellikli cami olacak olan DITIB Merkez camii’de Wirges’in baskanligini yaptigi Erenhfeld ilçesi sinirlarinda bulunuyor.


 

,

 

6 Mart 2010 aksami Köln’de gece düzenleyen bir Giresun dernegi bu iki sempatik baskani bir araya getirdi. Bulusamaya Köln Büyüksehir Belediye Meclisine Giresun derneklerinin verdigi önemli destekle seçilen Malatyali  Malik Karaman’da sahitlik etti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.