Uncategorized

Vali Sahin Paletli Yüzme Takimini Kabul Etti

Kabul sirasinda Giresun Gençlik ve Spor Il Müdürlügü Sube Müdürü Metin Kisa ve Mavi Mercan Kulübü Teknik Direktörü, TSSF Giresun Il Temsilcisi Cünet Sipal de hazir bulundu.

 


 

1-3 Temmuz 2011 tarihleri arasinda Bursa da yapilacak olan Paletli Yüzme Büyükler Türkiye Sampiyonasina katilmak üzere Giresun dan hareket etmeden kafile halinde valilik makamina çikan sporcular ile sohbet eden Giresun Valisi Dursun Ali Sahin ” Çok zor oldugunu bildigim halde sizden madalya bekliyorum. Sporda inanmak kazanmanin yarisidir. Eger inanirsaniz basarirsiniz. Agustos ayinda Giresun yapilacak Gençler Türkiye Sampiyonasina kadar çok çalisin yüzümüzü kara çikarmayin” dedi.

 


 

Gazetemiz Imtiyaz Sahibi ve Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu (TSSF) Danismani Giresunlu hemserimiz Ethem Bakar in yogun gayretleri ile kurulan ve her geçen gün gelisen Giresun Paletli Yüzme takimi geçen yil Genç Milli Takima sporcu vermis ve yüzme alininda Giresun ilinde bir ilk yasanmisti.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.