Uncategorized

Yurtdisinda Giresun Dernegi Okyanusa Açildi

 

Ihsan Incekara
NRW Almanya’dan Bildiriyor…

 

Yurtdisinda Giresun Dernegi Baskani Ali Hamurcuoglu ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Ihsan Incekara, Ahmet Kurt ile birlikte Ali Hamurcuoglu’nun Türkiye’den tatil dönüsü Atlas Okyanusunda yapilan muhtesem bir organizasyon ve tatil programi yapamayan hemserilerimize muhtesem bir hafta sonu yasatti.

Karadeniz özlemini giderecek olan bu organizasyona Yurtdisinda Giresun Dernegi Baskani Ali Hamurcuoglu, Yurtdisinda Giresun Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kurt, Yurtdisinda Giresun Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi ve Gazetemiz Nortwestfalen Eyaleti Sorumlusu Ihsan Incekara, Sanatçi Hüseyin Coskun, Radyo Giresun’un DJ’leri, Ali Osman Yilmaz ile Gökhan ve Erhan Hamurcuoglu, yüzden fazla hemserimiz katildi.


Atlas Okyanusu ve Denizlerde Makrele(Uskumru) sezonu olmasi nedeniyle açilan hemen herkesin kilolarca balik tutmasi günün konusu oldu. 

Mutesem ikiliye kuslar bile selam duruyor!

 


 


 

Hüseyin Coskun sadece sanatta degil denizdede hünerlerini gösterdi.

 


 


 


 

Yaptigi organizasyonlar ile ses getiren Yurtdisinda Giresun Dernegi Aralik ayinda yapacagi gece öncesi prova yapma imkani bulmus oldu.

Öte yandan 4 Aralik 2010 günü Almanya Oberhausen’de yapilacak Giresun gecesi için bütün anlasmalar yapildi.
Kuzeyin Oglu Volkan Konak ve Birçok sürpriz sanatçinin sahne alacagi gece hazirlari ise araliksiz sürüyor.

Gece hazirliklarinin devam ettigi dönemde stresli ortamdan biraz uzaklasan dernek yöneticileri, yakaladiklarin baliklar ile büyük moral depoladilar.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.