SON DAKİKA!

YUSUF VEZİROĞLU’NA ESPİYE’DE BÜYÜK İLGİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili adayı Espiyeli Mali Müşavir Yusuf Veziroğlu 01 Kasım seçimleri öncesi İl merkezi, İlçeler ve İlçelere bağlı köylerde seçim gezilerini sürdürüyor.

Espiye, Yağlıdere, Güce ve Tirebolu ilçelerinde esnaf ziyareti yapan Yusuf Veziroğlu, seçmenlerden destek istedi.

Yusuf Veziroğlu, Adaylığımız açıklandıktan sonra çalışmalarımıza başladık. İlçemizdeki tepkiler bizi çok mutlu ediyor. Taraflı tarafsız tüm hemşerilerimiz çok mutlu olduklarını tarihinde ilk defa mecliste gurubu bulunan bir partiden ikinci sıra bir adayın olmasının gurur verici olduğunu göğüslerinin kabardığını bizimle paylaşıyorlar.

Bizde onlara inşallah biz bir kapı açmış oluruz, Espiyeli buna sahip çıkarsa bundan sonraki süreçte bizim çocuklarımızın da diğer siyasi partilerde dahil tüm listelerde olma şansının artacağını onlara anlatıyor ve desteklerinin ilçemizin siyasi geleceği açısından çok önemli olduğunu vurguluyoruz.

Yusuf Veziroğlu, Doğu bölgesinde bulunan ilçelerimizi ziyaret ediyoruz. Aldığımız çok olumlu tepkiler bizleri mutlu ediyor. İnsanlarımız ülkemizi 13 yıldır idare eden siyasi iktidarın baskı ve sindirme politikalarından rahatsızlığını dile getiriyor. Terör konusunda MHP’nin söylemlerinin doğru çıktığını.7 Haziran seçimlerinden sonraki süreçte azan terör olayları da terörle müzakere edenlerin değil, mücadele edelim diyenlerin haklılığını ortaya koymuştur. Birde halkımız kendine yakın siyasileri mecliste görmek istediklerini bizimle paylaşıyor. İlinden, ilçesinden bihaber, seçimden seçime Giresun’a gelenlerden rahatsızlıklarını dile getiriyorlar.

Bundan sonraki süreçte çalışmalarımız daha da yoğun bir şekilde devam edecek. Espiye’miz için elimizden gelen tüm gayretimizi göstereceğiz “şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.